Letní jezdecké kurzy

 

Už více než 12 let pro vás připravujeme oblíbené letní pobyty u koní, do kterých se mohou přihlásit začátečníci i pokročilí, děti i dospělí. Na jeden běh kurzu přihlašujeme max. 5 zájemců z důvodu zajištění individuálního a kvalitního přístupu.
Našim klientům nabízíme výuku klasického přístupu ke koním, od základů bezpečnosti, přes zacházení s koněm v boxu i na vodítku, praktické ukázky lonžování a práce s mladými koňmi, přes teoretické hodiny na různá odborná témata (krmení, ošetřování, veterina, výstroj, jezdecký sport, chov, .....), až po výuku pomocí video ukázek, odborné literatury a fotografií pro lepší pochopení přednášených témat.

 

NOVINKA 

 

Letos jako novinku nabízíme kurzy zaměřené na Working Equitation, novou jezdeckou disciplínu ( více najdete zde WORKING EQUITATION ). Jako jediní v ČR letos nabízíme tuto úžasnou možnost, i vy si můžete vyzkoušet tento nádherný sport na našich připravených koních. 

 

 

 
LÉTO 2014
 
Týdenní turnusy  PRO ZAČÁTEČNÍKY
1.
30.6. - 6.7.
Pobyt obsahuje denně 1 hodinu ježdění s cvičitelem, 1 hodinu teorie a praxi po celý den . Je zaměřen především na základy komunikace a práce s koněm, péči o koně, získání kvalitního sedu a základy ovládání koně ze země i ze sedla.

Cena: 4500,– Kč

2.
28.7. - 3.8.
3.
11.8. - 17.8.
 
 
NOVINKA 
Týdenní turnusy  PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ A POKROČILÉ zaměřené na disciplínu WORKING EQUITATION  - jediná možnost  v ČR !!!!
1.
7.7. - 13.7.
Pobyty obsahují denně 2 hodiny ježdění s cvičitelem, rozdělené na drezurní práci a trénink trailových překážek, dále teoretickou přípravu zaměřenou na pravidla WE a  péči o koně a pobyt s koňmi po celý den. 

Cena: 5000,– Kč

2.
4.8. - 10.8.
3.
18.8. - 24.8.
 
 

Pokyny pro účastníky
 
 
 

Přihlášky zašleme na požádání mailem.

 

S sebou si přivezte: jezdecký oděv (pevné upnuté kalhoty nebo rajtky – ne tepláky ani šusťáky), kotníčkovou obuv na práci ve stáji a boty s úzkou podrážkou na ježdění, trička s dlouhým rukávem na ježdění ( jezdecký oděv dle pravidel ČJF), dále nepromokavou bundu, gumáky, spacák + polštářek, plavky, dle zájmu hudební nástroj. Jezdeckou výstroj - přilbu, chapsy si lze zapůjčit na místě. Podle počasí a zájmu můžeme navštívit přírodní  koupaliště ve vesnici Skalička (2 km ze Všechovic) nebo zajistit návštěvu  rodea na Podmitrově nebo na Šiklově mlýně (vstupné a občerstvení si hradí klient). Strava 3× denně, ubytování v pokoji s patrovými postelemi, koupelna + WC na chodbě, vše nově zrekonstruováno.